Actueel weer Tielt
Laatste update: 2026-05-14 om 13:19 uur
| Temperatuur | 9.4 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 999.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 12:56 u |
| Minimum temp. | 6.4 °C om 07:13 u |
| Maximum temp. | 12.6 °C om 11:06 u |
| Windchill | 7.0 °C |
| Hitte index | 9.4 °C |
| Dauwpunt | 7.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 983.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1032.0 W/m2 om 12:08 u |
| UV index | 4.3 |
| Max. UV index | 4.3 om 13:17 u |
| Zon op | 05:58 u |
| Zon onder | 21:28 u |